Om oss

Husjuristerna i Göteborg AB bildades år 2010. Vår affärsidé är att erbjuda en heltäckande, personlig ekonomisk förvaltning av fastigheter och kvalificerad juridisk rådgivning inom fastighetsrätten.

Delägarna Johanna Albrektson och Annette Olanders har som intention att driva företaget på ett framgångsrikt sätt för våra kunder och anställda.

Våra kunder är främst fastighetsägare, huvudsakligen bostadsrättsföreningar, men även bostadsrättshavare och hyresgäster.

KONTAKTA OSS

Joh

Johanna Albrektson

jur kand och delägare

0767-71 60 22

albrektson@husjuristerna.se

Annette

Annette Olanders

jur kand och delägare

0767-71 60 23

olanders@husjuristerna.se

Jeax

Jeanette Axelsson

jur kand

0763-41 03 22

axelsson@husjuristerna.se

Sandra

Sandra Bäck

redovisningskonsult

0722-03 30 71

sandra.back@husjuristerna.se

Kjell

Kjell Göransson

redovisningskonsult

0767-71 60 41

goransson@husjuristerna.se

Lisa

Lisa Wallin

redovisningskonsult

0703-43 21 64

wallin@husjuristerna.se

Carro

Caroline Wahlberg

redovisningskonsult

0767-86 60 70

wahlberg@husjuristerna.se

Jorge

Jorge Castillo

redovisningskonsult

0767-86 60 24

castillo@husjuristerna.se

Simone

Simone Andersson

redovisningskonsult

0767-86 40 22

simone.andersson@husjuristerna.se

Serva

Serva Fredhem

redovisningskonsult

0767-71 00 11

serva.fredhem@husjuristerna.se

Sanna

Sanna Mill

administratör

0767-71 60 21

mill@husjuristerna.se

Christina

Christina Wallin

administratör

christina.wallin@husjuristerna.se

Lena

Lena Fredholm

administratör

0767-716024

fredholm@husjuristerna.se