Om oss

Husjuristerna i Göteborg AB bildades år 2010. Vår affärsidé är att erbjuda en heltäckande, personlig ekonomisk förvaltning av fastigheter och kvalificerad juridisk rådgivning inom fastighetsrätten.

Delägarna Johanna Albrektson och Annette Olanders har som intention att driva företaget på ett framgångsrikt sätt för våra kunder och anställda.

Våra kunder är främst fastighetsägare, huvudsakligen bostadsrättsföreningar, men även bostadsrättshavare och hyresgäster.

KONTAKTA OSS

Johanna albrektson

Johanna Albrektson

jur kand och delägare

0767-71 60 22

albrektson@husjuristerna.se

Annette olanders

Annette Olanders

jur kand och delägare

0767-71 60 23

olanders@husjuristerna.se

Jeanette axelsson

Jeanette Axelsson

jur kand

0763-41 03 22

axelsson@husjuristerna.se

Dsc 0689

Sandra Bäck

redovisningskonsult

0722-03 30 71

larsson@husjuristerna.se

Kjell sk rmdump

Kjell Göransson

redovisningskonsult

0767-71 60 41

goransson@husjuristerna.se

Dsc 0644

Lisa Wallin

redovisningskonsult

0703-43 21 64

wallin@husjuristerna.se

Dsc 0693

Lena Fredholm

administratör

0767-716024

fredholm@husjuristerna.se

Dsc 0599

Margaretha Bodén

redovisningskonsult

0767-70 11 43

boden@husjuristerna.se

Dsc 0622

Caroline Wahlberg

redovisningskonsult

0767-86 60 70

wahlberg@husjuristerna.se

Foto kommer till hemsidan

Jorge Castillo

redovisningskonsult

0767-86 60 24

castillo@husjuristerna.se

Foto kommer till hemsidan  kopia

Simone Andersson

redovisningskonsult

0767-86 40 22

simone.andersson@husjuristerna.se

Foto kommer till hemsidan  kopia

Serva Fredhem

redovisningskonsult

0767-71 00 11

serva.fredhem@husjuristerna.se

Foto kommer till hemsidan  kopia  2

Sanna Mill

administratör

0767-71 60 21

mill@husjuristerna.se