Ekonomisk Förvaltning

Husjuristerna erbjuder ett komplett och kvalificerat utbud av löpande ekonomitjänster till fastighetsägare. Via webben kan kunden enkelt följa sin redovisning direkt online och attestera sina fakturor. Vår ekonomiska förvaltning omfattar bland annat:

upprättande av budget och analys

löpande bokföring och avisering

upprättande av årsredovisning och deklaration

påminnelse och kravhantering

hantering av bostadsrättsöverlåtelser och pantsättning

förande av lägenhetsförteckning

rådgivning gällande överlikvid och finansiering

arkivering

KONTAKTA OSS

Sandra bäck

Sandra Bäck

redovisningskonsult

031-788 98 59

sandra.back@husjuristerna.se

Kjell göransson

Kjell Göransson

redovisningskonsult

031-788 98 55

goransson@husjuristerna.se

Caroline wahlberg

Caroline Ask Wahlberg

redovisningskonsult

031-788 98 61

wahlberg@husjuristerna.se

Jorge castillo

Jorge Castillo

redovisningskonsult

031-788 98 58

castillo@husjuristerna.se

Simone andersson

Simone Andersson

redovisningskonsult

031- 788 98 60

simone.andersson@husjuristerna.se

Sanna mill

Sanna Mill

administratör

031-788 98 57

mill@husjuristerna.se

Mia wassberg

Mia Wassberg

redovisningskonsult

031-788 98 62

mia.wassberg@husjuristerna.se

Lena fredholm

Lena Fredholm

administratör

031-788 98 56

fredholm@husjuristerna.se

Christina wallin

Christina Wallin

administratör

031-788 98 63

christina.wallin@husjuristerna.se