Ekonomisk Förvaltning

Husjuristerna erbjuder ett komplett och kvalificerat utbud av löpande ekonomitjänster till fastighetsägare. Via webben kan kunden enkelt följa sin redovisning direkt online och attestera sina fakturor. Vår ekonomiska förvaltning omfattar bland annat:

upprättande av budget och analys

löpande bokföring och avisering

upprättande av årsredovisning och deklaration

påminnelse och kravhantering

hantering av bostadsrättsöverlåtelser och pantsättning

förande av lägenhetsförteckning

rådgivning gällande överlikvid och finansiering

arkivering

KONTAKTA OSS

Sandra bäck

Sandra Bäck

redovisningskonsult

0722-03 30 71

sandra.back@husjuristerna.se

Lisa wallin

Lisa Wallin

redovisningskonsult

0703-43 21 64

wallin@husjuristerna.se

Kjell göransson

Kjell Göransson

redovisningskonsult

0767-71 60 41

goransson@husjuristerna.se

Caroline wahlberg

Caroline Wahlberg

redovisningskonsult

0767-86 60 70

wahlberg@husjuristerna.se

Jorge castillo

Jorge Castillo

redovisningskonsult

0767-86 60 24, 031-788 98 58

castillo@husjuristerna.se

Simone andersson

Simone Andersson

redovisningskonsult

0767-86 40 22

simone.andersson@husjuristerna.se

Sanna mill

Sanna Mill

administratör

0767-71 60 21

mill@husjuristerna.se

Christina wallin

Christina Wallin

administratör

christina.wallin@husjuristerna.se

Lena fredholm

Lena Fredholm

administratör

0767-716024

fredholm@husjuristerna.se