Om oss

Husjuristerna i Göteborg AB bildades år 2010. Vår affärsidé är att erbjuda en heltäckande
personlig ekonomisk förvaltning av fastigheter och kvalificerad juridisk rådgivning inom fastighetsrätten.

Delägarna Johanna Albrektson och Annette Olanders har som intention att driva företaget på ett framgångsrikt sätt för våra kunder och anställda.

Våra kunder är främst fastighetsägare
huvudsakligen bostadsrättsföreningar
men även bostadsrättshavare och hyresgäster.

KONTAKTA OSS

Johanna albrektson

Johanna Albrektson

jur kand och delägare

0767-71 60 22

albrektson@husjuristerna.se

Annette olanders

Annette Olanders

jur kand och delägare

0767-71 60 23

olanders@husjuristerna.se

Jeanette axelsson

Jeanette Axelsson

jur kand

0763-41 03 22

axelsson@husjuristerna.se

Sandra bäck

Sandra Bäck

redovisningskonsult

031-788 98 59

sandra.back@husjuristerna.se

Kjell göransson

Kjell Göransson

redovisningskonsult

031-788 98 55

goransson@husjuristerna.se

Caroline wahlberg

Caroline Ask Wahlberg

redovisningskonsult

031-788 98 61

wahlberg@husjuristerna.se

Jorge castillo

Jorge Castillo

redovisningskonsult

031-788 98 58

castillo@husjuristerna.se

Simone andersson

Simone Andersson

redovisningskonsult

031- 788 98 60

simone.andersson@husjuristerna.se

Sanna mill

Sanna Mill

administratör

031-788 98 57

mill@husjuristerna.se

Mia wassberg

Mia Wassberg

redovisningskonsult

031-788 98 62

mia.wassberg@husjuristerna.se

Lena fredholm

Lena Fredholm

administratör

031-788 98 56

fredholm@husjuristerna.se

Christina wallin

Christina Wallin

administratör

031-788 98 63

christina.wallin@husjuristerna.se